فروش عمده خرما صادراتی

اگر به بازارهای جهانی نگاه کنید متوجه خواهید شد که مقادیر زیادی خرما در بازار موجود می باشد. در واقع، بازاریابی عمده‌فروشی تاریخی در بازارهای بین‌المللی از زمان‌های کهن، همواره از سنت‌های مهم بوده است.

اما پرسش عمومی درمورد خرما در بازارهای صادرات و بازار داخلی کدام است؟ دلیل موفقیت این خرماها در ایران چیست؟ چگونگی خرید بهترین خرما از مراکز معتبر؟

در پاسخ به تمام این پرسش ها باید گفت که به طور کلی پرسودترین تاریخ در بازارهای جهانی و در بازار داخلی بیشتر خرماها به ازای انواع کلوته و روبی فروخته می شوند ولی دیگر خرما ها هم طرفدارانی دارند و به شدت فروخته می شوند.

اما اجازه بدهید کمی بیشتر در مورد عمده فروشی فروش خرما در بازار و مراکز خرید اصلی ان صحبت کنیم. خرما محصولات گرمسیری و فله در اب و هوای گرم کشت می شود. اگر توجه کرده باشید, مهمترین تولید خرما, خرمای مار تبتی است که به شهرهای جنوبی ایران از جمله کرمان, بم, جیرفت, خوزستان, قیر کارزین و… میرسد. رویداد تاریخ انواع مختلف دارد و ما انواع خرما را مورد بحث قرار خواهیم داد.

انواع تاریخ شامل:

تاریخ مضافتی: این نوع از خرما معمولا برای صادرات خرما در بازارهای ایران، معمولا برای بسته بندی ۵ تا ۱۰ کیلوگرم به فروش می رسد. خرمای مضافتی را در شهرهایی چون بم، جیرفت و انبار کشت می‌کنند، اما بهترین کیفیت خرمای مضافتی که بسیار گران هستند، خرمای بم هستند.

شهر بم یکی از اثار تاریخی است و در زمینه تولید انواع خرما صادرات اولین فراورده صادراتی است و در کشور و در جهان خرما در این منطقه شناخته شده است.

تاریخ کلوته: اگر از منطقه جیرفت در شهر استان کرمان دیدن کنید، بسیاری از باغ هایی را خواهید دید که تاریخ های کلوته را در چندین جلد تولید و بسته بندی می کنند، فروش اصلی خرمای کلته جیروف در ماه رمضان به اوج خود خواهد رسید.

در صورت بروز بازار عمده فروشی خرما، بازار از دو ماه پیش و یک ماه پس از ماه رمضان، یعنی زمانی که فروش و صادرات خرما به بالاترین سطح ممکن رسید، موجودی زیادی از خرما را به خود اختصاص خواهد داد. این یکی از محصولات اصلی مورد استفاده در این ماه است که افزایش قابل توجهی در تقاضا دارد. بنا بر این دولت هر سال مقادیر زیادی خرما را کشت و ذخیره می کند تا قیمت عمده فروشی خرما را در بازار شب های رمضان تنظیم کند.

ساختار این نوع خرما از امارات قطر و امارات متحده عربی به کشورهای عربی ارسال شده است. قیمت اصلی خرما در بازار ایران بسیار بالا است. بازارهای داخلی با این تنوع تامین نمی‌شوند.

حجم بالای خرما در شهرهای استان‌های حجی‌اباد و داراب و در استان هرمزگان ایران تولید کننده یکی از انواع خرما است. به عنوان مثال: خرما در شهرستان جیرفت یا خرمای مضافتی در خرمای بم و پیارم در حاجی اباد بندروف زاهدی در قیر کرزین کشت می‌شود.

موقعیت منحصر بفرد کشور ما در اقلیم اجازه تولید انواع مختلف خرما در حجم های بالا با کیفیت متفاوت را می دهد اما مراکز بسیاری وجود دارد که خرمای مضافتی را در حجم های بالا با قیمت های مناسب در بازار ایران توزیع می کنند.

یکی از این مراکز خرمای خومی است که در سال ۱۳۹۸ به وسیله زهرا مهدی زاده تاسیس شد و از ان زمان به بعد در زمینه خرید و فروش انواع مختلف خرما برای صادرات فعالیت می کرده است. شما می توانید با متخصصان ما در تماس باشید تا عمده ای از این نوع تاریخ ها را خریداری کنید.

خرما صادراتی عمده

تاریخ های وارداتی مانند خرمای برحی دارای بسته بندی های مختلف، قیمت ارزو و قیمت ارزانتر از خرمای بازار داخلی هستند تا خرید عمده از تاریخ صادر شده براساس نوع بسته بندی تعیین گردد.

دو نوع خرما در بازارهای ایران وجود دارد. این بازیکنان عبارتند از:

اولین نوع خرما به عنوان خرمای مضافتی محسوب می شود و در اصطلاح کشاورزی، خرماهای سوره باقی، نوع دوم خرماها که قبلا کاشته می شدند، به نحوی که خرما پس از جمع اوری توسط باغداران به کارخانه اورده می شود. نوع دوم نام دارد و نام ان سوره های باقی است که پس از شستشو و شستشو پر می شوند.

لیست قیمت خرما در بازار ایران

لطفا توجه داشته باشید که هزینه های کار و اقتصادی در کشور عزیز ما کمتر از سایر کشورها است. در ایران تولید گونه‌های خرما در بازار ایران به نسبت ارزان است. به همین دلیل قیمت کاهش یافته ایران در بازار جهانی بسیار مناسب است.

فهرست قیمت‌های خرما در ایران براساس نوع تاریخی است که مردم درخواست می‌کنند. برای دریافت قیمت شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ارزانترین تاریخ صادر شده مانند شاهانی را از ما پیدا کنید. عمده فروش خرما «مضافتی» توسط فروشندگان و شرکتهای توزیع شرکت بازرگانی «ستاره زهره مهدی زاده» در شهرهای مختلف با قیمت های مختلف انجام می شود. شما می توانید با ما تماس بگیرید تا انواع تاریخ را سفارش دهید و یک توزیع بزرگ انواع تاریخ دریافت کنید.

ویزگی های بهترین خرمای جنوب ایران:

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرما، حجم خرما بدون شیره، اندازه تاریخ و رنگ است

نوع بسته بندی خرما معمولا در کارتن های فله ای با وزن ۵ تا ۱۰ کیلوگرم انجام می شود. با متخصص ما برای سفارش و عمده فروشی انواع تاریخ تماس بگیرید. و بهترین نوع خرما را از مادر بیرون بیار.