قیمت خرما شاهانی + خرید خرما شاهانی خشک و فروش خرمای شاهانی بدون هسته

خرما از انواع مختلف دارد، مثل خرمای مضافتی، یکی از ان‌ها خرمای شاهانی. قیمت این محصول متفاوت است، زیرا یکی از شیرین ترین خرمای ایران است. زمانی که شما به فروش و خرید خرمای خشک بدون هسته می روید، فروشنده ممکن است شما را تشویق به خرید خرمای خشک، که بستگی به طعم و مزه کشمش دارد، و البته خیلی رایج است که فروش خرمای خشک شاهانی.

خرما شاهانی در شهرهای مختلف تولید می شود، به عنوان مثال در شهر جهرم و شهر بندر عباس به نام خرم شانی شناخته می شود. تاریخ پادشاهان فقط خرمای مرطوب است، و تاریخ این خرماها از بهترین خرماهای فروش در ایران است.

طعم خرما بسیار شیرین و خوشمزه است و همه ان را دوست دارند. این تاریخ شیره زیادی دارد، پس باید سریع مصرف شود و نمی تواند طولانی نگه داشته شود.

این خرما نه تنها در ایران طرفداران زیادی دارد, بلکه در کشورهای همسایه نیز مصرف بسیار دارد. این تاریخ ها در فصل پاییز به کشورهای اروپایی و امریکایی صادر شده است. خرما را نمی توان برای مدت طولانی در انبار نگه داشت و دارای شرایط ویژه است. حفظ این محصول و دمای ۱۰ تا ۲۰ درجه باید حفظ شود.

قیمت خرما شاهانی

قیمت محصولات خوراکی بر اساس کیفیت خرما است و بر پایه درجه ۱ و ۲ می باشد. هر چه زمان بزرگتر باشد، درجه بیشتر و درجه بالاتر است. شیرینی فراوانی که این خرما برای نگهداری از حشرات باید با دقت به ان عمل کنند.

این شهر، شهر اصلی جهرم در استان فارس است. در واقع، بیش از ۸۵ درصد نخل شهر شاهانی است و در سطح بالایی برداشت می‌شود. این خرما، تاریخی لاغر با نوک تیز است که در شرایط عادی به طول ۴۰ میکرومتر می رسد. این رنگ بیشتر قهوه ای روشن است اما گاهی زرد سبز است و ما نباید در مورد این رنگ تعجب یا تعجب کنیم، و این کاملا طبیعی است. رنگ Porta یک محصول با ارزش زرد کاملا طلایی است. این رنگ جذاب باعث جذب مشتریان ایرانی و خارجی شده و به نظر می رسد روشن ترین رنگ در میان خرمای ایرانی در نگاه اول بیشتر به تاریخ ربیغ بوده و نباید با احتیاط به رنگ و پوست خود توجه نمود.

پوست این نوع خرما کاملا از گوشت جدا است، و این یکی از ویژگی های اصلی خرما است، و شما می توانید به راحتی ان را مصرف و لذت ببرید. شاید علاقه مند باشید بدانید که ان را در تولید کیک خرما، خمیر تاریخ، مربا و شیره خرما استفاده شده است. این نوع خرما خریداران زیادی دارد.

خرید خرما شاهانی خشک

درخت خرما یکی از زیباترین درختانی است که در سرتاسر جهان رقم با ارزشی به نام خرما که محصول این درخت به ویژه خرما در ان شماری از مشتریان به شکل خشک ان تولید می شود را دارا می باشد. خرما از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که ان را در بالای میز خشکبار قرار می دهد. رایج ترین چیز در خرما، کربوهیدرات است، و مقدار کمی تک یاخته است، و ان دارای ویتامین های فیبر و میوه ای است. انرژی خرما ۲۷۷ گرم کاربیهیدرات (G Carbihydrate) است که در این میان، خرما ۷۰ گرم انتی اکسیدان دارد که مهمترین خواص بهداشتی خرما به دلیل انرژی خشک ان است.

اسید فنلی: این ضد التهاب است، ضد سرطان است، و به شدت به بیماران قلبی کمک می کند.

فلاونوئیدها: انتی اکسیدان فوق العاده قوی که ضد التهاب است و کمک زیادی به بی بو کردن، الزمید و سایر بیماری ها می کند.

خرمای خشک شده در بهبود مغز و کاهش مارکرهای مغز بسیار مؤثر است. تحقیقات و ازمایشات دانشگاه‌های انگلستان در مورد موش‌های صحرایی خرما اموزش ندیده در ایجاد پلاکت‌های مغزی موثر است. هنگامی که پلاکت ها افزایش می یابند، انها سلول ها را می کشند و این کار باعث بیماری الزمیر می شود. با این وجود، مطالعات دیگری نیز جهت تعیین نقش خرما در سلامت انجام شده که این امر را تایید می‌کند. استفاده از خرما در کاهش درد دوران بارداری بسیار مناسب است و خوردن خرما در هفته‌های اخر بارداری باعث کاهش اتساع و درد زایمان می‌شود. یکی از دلایل مهم بودن این ماده خشک شدن خرما در کاهش درد ناشی از ترکیبهای خوب ان، احتمال قوی است.

فروش خرمای شاهانی بدون هسته

غذا تاثیر مستقلی بر سلامت انسان دارد و گاهی اوقات مشکل خوردن این غذاها است. فروشندگان خرما نیز, به ویژه تاریخ پرطرفدار شهرانی ایران, تاریخ را بدون هسته به فروش می رسانند. علاوه بر استفاده از این خرما در ایران فروشندگان خرما و بسته‌بندی این محصول نیز فکر کرده‌اند این محصول ارزشمند بدون هسته به مشتریان وارد می‌شود و با رضایت خاطر فراوان مصرف‌کنندگان خصوصا افراد مسن و کودکانی را که می‌توانند این خرما خوشمزه را بدون هیچ زحمتی مصرف کنند، به دنبال دارد. این محصول ان را در کارخانه سرکه استفاده کرده و مقدار زیادی شکر غیر مفید دارد.

ما با فروش انواع خرما، به شما در این شرکت بزرگ تجاری و صادراتی کمک می کنیم، به خصوص خرما، پادشاهان با هسته و بدون هسته و کیفیت درجه ۱ و ۲ و همچنین با رنگ طلایی زیبا و طعم خوشمزه ای برای طعم. پس ما را انتخاب کنید و مطمئن شوید که شما از این انتخاب پشیمان نخواهید شد زیرا ما بهترین بسته بندی و بهترین سبک حمل و نقل را به تمام نقاط جهان داریم.