پخش عمده خرما کبکاب

شیرینی و میوه های گرمسیری همیشه یکی از مهمترین دسرها و وعده های ایرانی بوده است بویژه خرما کبکاب که به طور گسترده ای در کشور ما به جنوب کشور توزیع می شود, نقش مهمی در فرایند استان داشته است تا در حال حاضر این میوه خوشمزه و مغذی علاوه بر کشورهای همسایه به کشورهای اروپایی, افریقایی و امریکای لاتین صادر و فرستاده می شود. اما شاید برای اولین بار نام این تاریخ را نشنیده اید و بخواهید اطلاعات بیشتری درباره این میوه گرمسیری با ما داشته باشید تا منشا و خواص ان کشف شود.

در جنوب ایران و به خصوص استان بوشهر این گونه شناخته شده است که به دلیل کیفیت عالی، تنگی نفس، طعم فوق العاده و شیرین ان خریداری شده است. در واقع خرمای کبکب به دلیل ویژگی هایی که در مقایسه با زاهدی داشته، بسیار محبوب و علاقه مند می باشد.

در مورد منشا ان باید بگوییم که این خرما بطور خاص و بسیار خوشمزه در تمدن نقاط تاریخ در جنوب کشور ما است, اما در منطقه کباب از دشت و استان دشتی از بوشهر, تاریخ کباب داستان دیگری از طعم و شیرینی این میوه را به شما می گوید. در واقع، وقتی ان را در دهان خود قرار می دهید، بافت ان بسیار نرم و انعطاف پذیر است و به راحتی ذوب می شود، به خصوص اگر ان را همراه با یک لیوان چای در جنوب زغال چوب بخورید، که لذت ان را چندین بار افزایش می دهد، و شما را یک روز کاری از شما ناراضی می کند.

اگر می خواهیم در مورد شکل و ظاهر این تاریخ خاص و دوست داشتنی صحبت کنیم، باید به شکل بیضی شکل و زاویه تخت اشاره کنیم، که رنگ خاکستری و عسل ان در نگاه اول به شما تابش عجیبی می دهد. با این حال، اگر می‌خواهید بیشتر بنشینید، باید حدود یک ماه صبر کنید تا کاملا سیاه شود یا قهوه‌ای تیره شود؛ در این موقعیت، همانطور که ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید، خوردن در کنار کرم خاکی در حال مرگ است.

یکی از جالب ترین چیزهایی که ما در یک مقاله بهداشتی می خوانیم این بود که تاریخ های کباب می تواند تشنگی را فرو نشاند و شما ممکن است به خودتان بگویید. اما ممکن است که هر دوی ما در ابتدا کمی شوکه و عجیب بودیم، اما واقعیت این است. منابع علمی به این نتیجه رسیده‌اند که منیزیم فراوان در این میوه نه تنها موجب تشنگی می‌شود بلکه موجب لاغری نیز می‌شود. در واقع، اکثر زنان جنوب برای لاغری و مصرف قرص و پودر شیمیایی برای دیدن سه تا چهار میوه، چای سیاه و نوشیدنی های دیگر و خنک کردن اثرات ان بر روی تناسب اندام خود کافی هستند.

موضوع دیگری که می خواهیم با شما در باره ان صحبت کنیم کمبود انرژی و خستگی در طول روز است که بسیاری از خانم ها و اقایان با ان دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال غذا یا میان وعده های طبیعی هستند. در این رابطه یکی از بهترین پیشنهاداتی که ما می توانیم ارائه دهیم استفاده از خرما خشک با شیر است که می تواند مخلوط و با شیر در صبح یک روز و چای و بازیابی انرژی خود را.

به عبارت دیگر، برای هر مورد شما می توانید تا ۱۲۰ کیلو کالری انرژی و ۳۱ گرم قند طبیعی و کلوز در بدن خود را. این مقدار انرژی، با استفاده از چهار مقدار خرما، نه تنها به شما انرژی می دهد، بلکه به شما احساس قدرت و سیری می دهد.

با توجه به خواص و فواید خرما کبکاب، کافی است بدانیم که کلسیم و پروتئین موجود در این گونه از خرما معادل با یک شیشه شیر است و از نظر فیبر و مواد معدنی مانند ویتامین های B۱، B۲ و C مثل دو ۱۲۰ گرم سیب می تواند به شما انرژی دهد و شما را به خاطر افزایش قدرت و انرژی تازه کند.

یکی از مهمترین و جالب ترین کالاهایی که برای بسیاری از بازرگانان و پرورش دهندگان خرما و تاجران این منطقه که می توانند جذاب برای انها باشند، ان است که خرما کبکب با داشتن ۱۴ درصد مساحت تحت کشت و تولید انواع خرما در کشور به دلیل توانایی خارق العاده ان در کشت این خرما، به ما روی اورده است. این نتیجه به خاطر توانایی تولید ۱۵ تن در هر هکتار در استان بوشهر حاصل شده است. به همین دلیل میزان تولید خرمای تازه و همچنین بالاتر بودن از درجه سه در بالاترین میزان محصول خرما در کشور به عنوان شرایط ساده ای برابر با ۱۳ هزار تن در سال در بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است.

در این رابطه باید اشاره کرد که ارزش صادرات خرما در سال گذشته به تنهایی برای کشورهای منطقه بیش از ۱۲.۵ میلیون دلار افزایش یافته و در رده پنجم بیشترین ارزش صادرات خرما در کشور به رده پنجم شناخته می شود. این امر باعث شده است که ۴ درصد از درامد حاصل از صادرات خرما چند سال متوالی در کشور باقی بماند.

در زمینه کشت و انواع میوه ها، عسل و خرمای راباتانا ما باید به شما خدمت کنیم با توجه به همکاری ما با بهترین پرورش دهندگان تاریخ و تولید کنندگان خرما در جنوب ایران، ما نه تنها در بازار کشور، بلکه به نظر مشتریان خارجی به عنوان یکی از بهترین و شناخته شده ترین محصولات و همیشه تقاضاهای بزرگ.

در حالی که مجموعه ما سال‌ها تجربه در بسته‌بندی و عرضه این محصولات را در وزن‌های مختلف و بسته‌بندی استاندارد برای مشتریان داخلی و خارجی فراهم کرده است. برای این منظور، همه فعالان اقتصادی و تجاری که خواهان همکاری و مشارکت در خرید بنگاه فروش یا خرید عمده از این محصولات هستند دعوت به بازدید از سایت ما برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران با تجربه و ابراز همکاری.