خرما شاهانی جهرم تهران خاوران

از دیرباز در ایران انواع مختلفی از خرما مثل زاهدی و در بسیاری از شهرهای همچون تهران, جهرم و خاوران وجود داشته که از این خرما استفاده می کنند زیرا مردم در این شهرها خیلی بیشتر از دیگران از ویژگی های حیرت اور متخصصان طب سنتی ایران به عنوان یک بیهوش کننده و دستگاه ضربان ساز استفاده می کنند.

خرما از نظر مواد معدنی غنی است، مواد معدنی مفید، اهن و منیزیم. به دلیل وجود اهن فراوان، انها مواد غذایی بسیار مشکل ساز برای توصیه های بسیار توسط متخصصان هستند.

بر خلاف بسیاری از افراد، این بیماری نه تنها کلسترول بالا ندارد بلکه کمک می کند کلسترول خون مثبت تنظیم شود. خرما به عنوان «خرمای مرطوب» نامیده می‌شود که می‌تواند در هر دو حالت نیمه مرطوب و خشک برداشت شود.

ویژگی های فیزیکی ان شامل نوک باریک و دراز ان است که در اصل رنگ قهوه ای روشن است اما برخی از انها نیز قهوه ای تیره و رنگ زرد کمی هستند. بنابراین، شما می توانید ان را از «تاریخ ربیعه» تشخیص دهید. این تاریخ نوع خاصی ندارد اما تنها با اندازه یا حجم یک تاریخ مشخص می شود.

این خرما در بسته بندی کلاس اول و دوم شناخته شده است که به این معنی است که ترتیب تاریخ مرتبه اول بسیار بزرگتر از اندازه طبیعی خود و بسیار سالم تر از دیگر انواع و هیچ خرد کننده یا پایین تر وجود ندارد.

خرما شاهانی جهرم

یکی از خرما هایی که در ایران و در جهرم بسیار پرطرفدار است, خرما است, زیرا این خرما خواص دارویی و درمانی بسیاری دارد که مردم برای حفظ سلامت خود به طور گسترده از ان استفاده می کنند, از جمله این که این خرماها فیبر بالایی دارند که برای سیستم هضم و معده بسیار ضروری است.

شاید فکر کنید که این زمان‌ها فقط برای اهداف خانگی یا خوراکی است. اما جالب توجه است که بدانید محصولات خرما خرد شده برای محصولات طبیعی مانند شیرینی های طبیعی بسیار استفاده می شوند. همچنین محصولات با کیفیت و بسیار خوشمزه ای مثل شیره خرما که در این روز تولید می شود وجود دارد و دارای یک پایه فن عظیم در ایران و سراسر جهان است.

بنابراین خرما نظیر خرمای حاوی کلسیم می‌تواند به سلامتی استخوان کمک کرده و برای پیشگیری از پوکی استخوان مفید بوده و خرما به دلیل ویتامین B۶ برای افزایش حافظه مفید است.

با توجه به طعم شیرین ان می توان از ان به عنوان یک قند طبیعی استفاده کرد که اکثر بیماران دیابتی به جای شکر استفاده می کنند. علاوه بر این، بسیاری از مردم از ان در برنامه های غذایی برای کاهش وزن استفاده می کنند.

خرما شاهانی تهران

شیره خرما یا خرک خرما که طعم بسیار شیرینی دارند یکی از محصولات خرمای شاهانی است. این بازار در سراسر ایران طرفداران بسیار زیادی دارد، به خصوص در تهران که هر دو ارزش تغذیه ای بسیار بالایی دارند و مصرف خرما بسیار بیشتر است.

یکی از دلایلی که اکثر ورزشکاران از خرما شاهانی استفاده می‌کنند، تقویت و بهبود فرایند عضلانی است زیرا این فرایند از پروتئین غنی است و همچنین ویتامین B۶ موجود در ان به شدت به افزایش متابولیسم کمک می‌کند.

از جمله دلایلی که این ماده در تولید سرکه به طور گسترده استفاده می شود، شکر بالای ان است که بهتر از سایر علل است.

علاوه بر خرنگ زیبا، رتیانا کلاس بسیار بالایی دارد و دارای بالاترین سطح رطوبت و شیره خرما است که می‌تواند به عنوان بهترین و پرفروش‌ترین انواع رطب، نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان در نظر گرفته شود.

لازم به ذکر است که رطب تاریخ دارای رطوبت بالا است، بنابراین عمر ماندگاری ان کم است، بنابراین نگهداری ان باید از محل بسیار خنک باشد.

این خرماها که دسته گلی نرم برای خرما است، گوشت و پوست کاملا جدا از یکدیگر هستند، و اکثر مردم از انها به عنوان یک میان وعده مغذی و خوشمزه استفاده می کنند.

این خرما باید در درجه حرارت بین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتی گراد نگهداری شده تا از خرابی و زوال جلوگیری شود، برای اینکه اگر شرایط بد باشد، به دلیل شیرینی هایی که دارند خیلی سریع خراب می شوند.

خرما شاهانی خاوران

در تمامی نقاط ایران از شمال تا جنوب، مشرق تا مغرب، خاوران و بسیاری از نقاط دور افتاده از خرما شاهانی به عنوان یک مغذی بسیار عالی و مقوی استفاده می کنند زیرا علاوه بر طعم شیرین و خوشمزه که دارد، کاربردهای بسیار زیاد دیگری نیز دارد.

از این خرما و خرما مضافتی برای تولید انواع مربا و خوراکیهای شیرین بسیار زیاد استفاده می شود همچنین این خرما برای مادران باردار بسیار مفید می‌ باشد زیرا تاثیری بسیار شگفت انگیز بر تقویت و رشد جنین دارد.

ما به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه پخش که تمامی واسطه ها را حذف کرده ایم و این محصول را به صورت مستقیم و به شکل اینترنتی به سراسر ایران عرضه می ‌کنیم توانسته‌ایم به خاطر مرغوب و درجه یک بودن محصولمان حجم بسیار بزرگی از بازارهای داخلی را به دست بیاوریم.

صادرات آن به کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز بسیاری از کشورهای اروپایی و حتی آمریکا مهر تاییدی بر کیفیت و اصالت محصول ما می باشد ما این خرمای صادراتی را در بسته بندی های بسیار مناسب به خارج از کشور ارسال کرده ایم و توانسته ایم ارز آوری بسیار خوبی برای کشور داشته باشیم.

شما نیز برای آن که بتوانید محصولی کاملاً درجه یک و ارگانیک را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید کافی است فرم را در وب سایت ما پر کنید تا مشاورین ما بعد از تماس و دادن و مشاوره ای کاملاً تخصصی سفارش شما را ثبت کنند.