خرمای مجول شاهانی خشک شیره دار

شاید شما هم ملاحظه کرده باشید که با تنوع خرماهایی مثل نشاسته خشک و شیر در بازار قدم می زنید و این هم فراوان است. این یک جایگزین عالی برای یک وعده غذایی است، امروز به دلیل پیشرفت در زمینه های مختلف و دانش پزشکی و علوم انسانی که از ویژگی های فوق العاده مقالات خرما و نیز بسیاری از گزارش ها می بینیم. این به این دلیل است که این ماده دارای خواص ویژه و مغذی در اسیای جنوبی است. ایران و ایران با هم فرق دارند. همچنین خشک شدن این استان با توجه به شرایط اب و هوایی خاص و همچنین جهت حرکت کشتی های تک نفره که معمولا در فصل های بهار و تابستان از عراق می ایند و همچنین مجاورت دریاهای شمالی و جنوبی که درختان نخل در انجا به وفور یافت می شوند و استان های خوزستان و هرمزگان که عملکرد بسیار خوبی در این زمینه داشته اند, با توجه به این که مدت هاست که در این منطقه بوده اند, در این زمینه بسیار موفق بوده است.

خرمای مجول شاهانی

موارد بیشماری که قیود و اسالمی معمولا بر انواع خرما مانند خرمای بم تاثیر می گذارند, بسیار رایج هستند. با توجه به فراوانی نمونه در ایران و جنوب کشور، تجارت بسیار ثمربخشی دارد.

به طور کلی, در خصوص این خرما, این پرونده باعث شد تا برای ما و این کسب و کار عزیزان خودمان در شهرهای هرمزگان زاهدان و خوزستان, رفاه زیادی به ارمغان بیاورد.

خرمای مجول خشک

در گونه‌های مختلف خرمای تولید شده در کشور، به نمونه‌ای رسیدیم که از نظر خواص خشک و زبر ان، دارای زمان بسیار طولانی است. مشاهده شده که تمام ماه های متوالی است که خواص ان بدون هیچ تغییری باقی مانده است.

این فراورده ها تنها به تاریخ زاهدی محدود نیستند, بلکه تمامی خرما در ایران را به عنوان یک خاصیت باید در نظر گرفت که می تواند به ایران صادر شود. اگر قرار باشد این استان در مرکز استان ها قرار گیرد، نقش مهمی را ایفا خواهد کرد، به گونه ای که این استان به یکی از استان های ثروتمند کشور تبدیل شود. اما متاسفانه باید اذعان کرد که این موضوع تا کنون به هیچ وجه برای تبلیغ این مساله مهم و قرار دادن ان در مرکز کشور حل نشده است.

در این زمینه باید اشاره کنم که کشورهای خلیج, با توجه به این که این منطقه نیز به عنوان یک منطقه بسیار بزرگ شناخته شده است, به این موضوع اولویت دادهاند و ان را دنبال کرده و صادرات ان را بسیار با اهمیت خارج از اتکای کامل به صنعت نفت و فراورده های نفتی ساخته اند که این امر را در پماد خود جای داده اند و در تمام استان هایی که در شمال ایران و جنوب ایران به ان اشاره شد, به این اب ها دسترسی فراوانی پیدا کرده اند.

انها می توانند این مسئله را برای مکان جغرافیایی خود و همچنین مختصات بسیار زیادی از این استانها که در حوزه نخلستان فعالیت می کنند و می توانند بسیار خوب در این زمینه غنی عمل کنند, در نظر بگیرند. همانطور که در بالا اشاره شد، در استان ها و نیازهای انها در سطح اول یافت نشده است، بنابراین این نکته مطرح شده است، با توجه به اینکه در کشورهای اروپایی بسیار مهم است که این اقلام را خام از کشور ما بفروشند، و با قرار دادن بسته ها و سوپرمارکت هایی که گوگل به طور کلی در زیبایی می بیند. این نیز بسیار مهم و سوداور بوده است.

خرمای مجول شیره دار

اما, همانطور که تاریخ نمونه های شاهانی ذکر شد, نمونه های پودر خرمای ماجول در بین خانواده های ایرانی خصوصا در استان های مرکزی کشور بسیار محبوب هستند زیرا این مناطق هوای بسیار خنک تری نسبت به بقیه کشورها دارند.

همانطور که مشاهده می کنیم، این یک مورد بسیار محبوب است و بسته بندی بسیار نامتجانس در بازار وجود دارد. البته باید بگویم که متاسفانه در کشور ما اصلا به موضوع اضافه و بسته بندی توجه نشده است. جایی که صنعت امروز صنعت زیبایی و بسته بندی است، شما می توانید حتی بدترین محصولات با بدترین کیفیت را ارائه دهید اما در قالب بسته بندی ظریف و این اولویت کار شما است. می‌دانید که این کار سود قابل توجهی برای شما به همراه دارد و پول زیادی به همراه دارد، بنابراین کشور می‌تواند به شما کمک کند تا معامله بزرگی با بازار بالقوه انجام دهید. «این امر تنها برای مردم اشکار است.

البته اموزش صحیح و رفع موانع تجاری امروزه بسیار مهم است. اگر شما مجوز کشور را صادر کنید و تقاضای صدور مجوز کنید در انصورت شما خواهید فهمید که چه چیزی باید از شرایط سخت این پرونده مطلع شوید و طی دهها سال بطور مناسب با ان برخورد نشده است.

همانطور که قبلا در این مورد اشاره کردم, شما میتوانید با مشاوران ما برای تامین انواع خرما, هم مایع و هم خشک, تماس بگیرید.