خرید خرمای مضافتی صادراتی عمده بم بسته بندی با بهترین قیمت

بر اساس مستندات تاریخی، خرما یکی از میوه های شیرین و گرمسیری است که از گذشته در برنامه غذایی اسیا و افریقا ارائه گردیده است. در این مقاله، میوه‌های خشک صادراتی بم را که دارای تقاضای بالایی هستند در بسته‌بندی اصلی و در بهترین قیمت ارائه می‌شوند، به فروش می‌رسانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این میوه خوشمزه، خرما پوست نازک، هسته سخت و ظاهر شیرین و شیرین است که محبوب بوده و معمولا در تهیه دسر، شیرینی، کیک و سایر غذاها استفاده می شود. شکر موجود در این میوه گیاه‌خوار است اما پس از خوردن سریع شکسته نمی‌شود بنابراین از اضافه وزن و چاقی جلوگیری می‌کند.

طعم شیرین این میوه در میان گروه های سنی مختلف از جذابیت خاصی برخوردار است. این میوه حاره‌ای به دلیل ظاهر، رنگ، اندازه و طعم خود به عنوان خوشه و درخت نخل به هم پیوسته اویزان است. یکی از بهترین این نوع میوه ها ان است که در ان خرما میزان رطوبت بیشتری نسبت به دیگر انواع دارد، بنابراین به عنوان میوه خشک در نظر گرفته نمی شود و برای جلوگیری از باقی ماندن و طعم ها باید در دمای خنک نگهداری شود.

در ایران مراکز گوناگونی در فروش و عرضه خرمای مضافتی فعالیت دارند. انها محصول خود را از باغ های خرما در حال شکوفایی جمع اوری می کنند و ان را در بسته های کوچک و بزرگ به مصرف کننده می رسانند. اما همه این مراکز باید با استانداردهای بهداشتی و مراقبت در حفظ و بسته بندی خرما مطابقت داشته باشند تا سلامتی افراد در جامعه را تضمین کنند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد خرما ان است که بافت نرم و شیرینی ان از سایر خرما بیشتر است زیرا در بالاترین سطح مراقبت قرار دارد.

پوست تیره و لطیف است و به راحتی از هم جدا می‌شود و هسته را می‌توان با یک نی به جای داخل کف نخل با یک مغز گردو و میوه خشک کرد. به این ترتیب، ارزش تغذیه‌ای ان افزایش یافته و می‌توان از خوردن ان لذت برد.

فروش خرمای مضافتی

همچنین، گونه های خرما از جمله خرمای «مضافتی» در مناطق گرمسیری رشد خوبی داشته اند. به همین دلیل در ایران, عربستان سعودی, عراق, پاکستان و برخی کشورهای افریقایی کاشته می شوند.

فروش خرمای مضافتی ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی دارای مشتریان زیادی است؛ زیرا اندازه، طعم و کیفیت محصولات ایرانی برای همه مردم جهان مشهور می‌باشد، اما جهت تشخیص اسان خرمای ایرانی، از اولین گرید به چند نقطه استفاده می‌شود. اول این که پوست سیاه، نازک و صاف دارد و اگر به راحتی برداشته شود، نشان دهنده کیفیت خوب خرما است.

نکته مهم دیگر در مورد خرما این است که میوه خرما فراوان است و هر چه مایع بیشتری دارد، نشانه محصول زیباتر است، ان را با حذف خرما از دست چسبنده تر می کند که باعث الودگی و حشرات برای پیوستن به ان می شود.

بنابراین قبل از استفاده باید خرما را با کمی آب بشویید تا تمیز و پاک شود یکی از ویژگیهای خرما مضافتی این است که در ترکیب خود مقدار چشمگیری ماده معدنی پتاسیم داشته و به حفظ سلامت استخوانها کمک خواهد کرد و معمولا برای بهبود ناراحتیهای گوارشی کاربرد دارد.

یکی از شناخته شده ترین نوع میوه خرما در بین مردم ایران خرمای مضافتی است و میزان شیره و رطوبت آن بستگی به زمان برداشت و شرایط محل کشت دارد و براساس استانداردها یک خرما مضافتی درجه یک دارای سایزی حدود ۳ تا ۵ سانتیمتر است.

به گفته متخصصان تغذیه خرما سرشار از آهن بوده سبب خونسازی در بدن می شود به همین خاطر به افراد مبتلا به کم خونی و آنمی توصیه شده که حتما خرما مضافتی را در برنامه غذایی خود داشته باشند.

این ماده خوراکی را می توان به همراه چای سیاه و دمنوشهای گرم در طول روز استفاده کرد که انرژی زیادی به شما می دهد همچنین در تهیه برخی مواد غذایی محبوب از این میوه بهره می برند بیشترین میزان مصرف خرما در ماه مبارک رمضان است چون فرد روزه دار در طول روز دچار افت انرژی و قند خون می شود پس برای جبران این انرژی ازدست رفته خرما را در افطار مصرف می کنند.

خرمای مضافتی صادراتی

براساس آزمایشهای مختلف پزشکان تغذیه فواید بسیاری برای خرما مضافتی صادراتی بیان می کنند که افراد را به استفاده آن ترغیب کرده که یکی از خواص خرما داشتن ریزمغذیهای فراوان و ویتامینهای مفید است که سلامتی و تندرستی را به بدن هدیه می دهد.

سیستم دفاعی و دستگاه های مختلف بدن برای کارایی بهتر به انواع مواد معدنی و ویتامینها نیاز دارند و شما با خوردن خرما مضافتی درجه یک این نیاز را برطرف می کند در نتیجه بدن در برابر بیماریهای واگیردار و مسری و همچنین بیماریهای زمینه ای ایزوله می شود.

یکی از ویژگیهای اصلی خرما و رطب مضافتی صادراتی این است که اندازه درشتی داشته و کاملا تازه و یک رنگ هستند و زمانی که آن را می خورید اصلا شکرک نزده و شیره ای غلیظ و صاف دارد اما اگر یک خرما کهنه باشد.

بدون شک دانه های ریز قندی و شکرک در آن دیده خواهد شد همچنین برای دوام و حفظ کیفیت این نوع خرما پرمصرف و محبوب حتما در یخچال و بین دمای ۵- تا ۵ درجه سانتیگراد نگهداری می شود خرما مضافتی یکی از مواد خوراکی مرغوب بوده که در بسته بندی مناسب به کشورهای دیگر صادر می شود.

جالب است بدانید که میوه از صادرات اولین قرمز است وقتی که به تاریخ می رسد و سپس قهوه ای، قهوه ای تیره و سیاه، و معمولا مشتریان رنگ سیاه را به دلیل ان که کاملا رسیده و نرم است، و سپس به سرعت بسته بندی و در سرد قرار داده شده است، زیرا اگر ان را در درجه حرارت ازاد باشد، خراب می شود و طعم ان تغییر می کند.

بنابراین با توجه به محتوای ذکر شده خرما، میوه‌ای ارزشمند و مغذی است و انرژی فراوانی از ان می‌گیریم. بنابراین این غذای طبیعی در میز غذای مردم نقش مهمی ایفا می کند، که ما و همکارانمان بهترین نمونه از خرما خشک در بسته بندی کارتن و حجم به تمام فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، شرکت های صنایع غذایی و اب نبات ها ارسال می کنیم.

شما همچنین مشتریان محترم برای سفارش این میوه خوشمزه می توانید درخواست خود را در این وب سایت ثبت نام کنید تا مشاوران این مجموعه برای راهنمایی بیشتر با شما در تماس باشند و در نهایت یک محصول درجه یک را به شما تحویل دهند.